Jaanuar - märts 2014 Mäetaguse spordis

JAANUAR

Pühapäev, 5.01

16.00 Jõhvi spordihallis Ida-Virumaa korvpallikarika finaal, KK HITO (Urmet Roosimägi) - Askele/Kiviõli

Laupäev, 11.01
12.00 Tabivere vabaajakeskuses Maakilva B-finaal
13.30 Maidla spordihoones korvpalli IVMV, Püssi SK/SK Walter - Mäetaguse SK II
16.30 Kohtla-Järve spordihoones korvpalli IVMV, Kohtla-Järve Enteh - Mäetaguse SK

Pühapäev, 12.01
11.00 Mäetaguse Rahvamajas 2013. spordiaasta lõpetamine

13.00 Mäetaguse Rahvamajas valla meistrivõistlused males ja kabes
17.00 Jõhvi spordihallis Eesti korvpalli meistriliiga, KK HITO (Urmet Roosimägi) - BC Rakvere Tarvas

Neljapäev, 16.01
18.30 IV Mäetaguse suusasprint, argipäeva suusaõhtute 1. etapp

Laupäev, 18.01
11.30 Laekveres võrkpalli rahvaliiga 2. etapp
13.00 Mäetaguse koolis, IVMV naiste korvpallis, Mäetaguse SK - Narva
17.00 Jõhvi spordihallis Eesti korvpalli meistriliiga, KK HITO (Urmet Roosimägi) - TTÜ KK

Pühapäev, 19.01
13.00 Jõhvi spordihallis sulgpalli seeriavõistlus

Neljapäev, 23.01
18.00 Rahvamajas Mäetaguse mälumängu 3. etapp

Laupäev, 25.01
13.30 Voka spordihallis korvpalli IVMV, Kohtla-Järve SK Intro - Mäetaguse SK II

Pühapäev, 26.01
17.30 Kohtla-Järve spordihoones korvpalli IVMV, Kohtla-Nõmme/HITO - Mäetaguse SK

Teisipäev, 28.01
18.00-20.00 Mäetaguse suplusmajas avatud IV ujumise seeriavõistluse 50 m start

Reede, 31.01
19.30 Voka spordihoones IVMV naiste korvpallis, Mäetaguse SK - Toila

VEEBRUAR

Laupäev, 1.02
13.00 Mäetaguse koolis, IVMV naiste korvpallis, Mäetaguse SK - Sillamäe
14.30 Mäetaguse koolis, IVMV korvpallis, Mäetaguse SK - Viru JVP
17.00 Jõhvi spordihallis Eesti korvpalli meistriliiga, KK HITO (Urmet Roosimägi) - Kalev/Cramo

Laupäev, 8.02
12.15 Maakilva Rahvaliiga A-finaal Paide Gümnaasiumi saalis

Pühapäev, 9.02
11.00 Tondiraba sulgpallihallis RahvaSulka 2. etapp
18.30 Jõhvi spordihallis, IVMV korvpallis, Illuka - Mäetaguse SK II

12.-13.02
Mäetagusel Eestimaa omavalitsusjuhtide talvine mitmevõistlus

Laupäev, 15.02
13.00 Jõhvi spordihallis sulgpalli seeriavõistlus
16.00 Mäetaguse põhikooli võimlas, IVMV naiste korvpallis, Toila - Mäetaguse SK

Neljapäev, 20.02
18.00 Rahvamajas Mäetaguse mälumängu 4. etapp

Laupäev, 22.02
17.00 Sillamäe spordihoones, IVMV korvpallis, team Stokker/Toila  - Mäetaguse SK II
17.00 Jõhvi spordihallis Eesti korvpalli meistriliiga, KK HITO (Urmet Roosimägi) - KK Pärnu

Pühapäev, 23.02
13.30 Maidla spordihoones, IVMV korvpallis, Askele Neli/Kiviõli regioon - Mäetaguse SK

Teisipäev, 25.02
18.00-20.00 Mäetaguse suplusmajas avatud IV ujumise seeriavõistluse 100 m start

MÄRTS
1.-2.03

Jõhvis, Kiviõlis ja Pannjärvel Eestimaa valdade talimängud

Laupäev, 8.03
17.00 Jõhvi spordihallis Eesti korvpalli meistriliiga, KK HITO (Urmet Roosimägi) - Valga Maks&Moorits

Pühapäev, 9.03
13.00 Jõhvi spordihallis sulgpalli seeriavõistlus

Laupäev, 15.03
IV Mäetaguse valla külade talispartakiaad
17.00 Jõhvi spordihallis Eesti korvpalli meistriliiga, KK HITO (Urmet Roosimägi) - TYCO Rapla

Neljapäev, 20.03
18.00 Rahvamajas Mäetaguse mälumängu 5. etapp

Laupäev, 22.03
17.00 Jõhvi spordihallis Eesti korvpalli meistriliiga, KK HITO (Urmet Roosimägi) - BC Rakvere Tarvas

Teisipäev, 25.03
18.00-20.00 Mäetaguse suplusmajas avatud IV ujumise seeriavõistluse 50 m start

Pühapäev, 30.03
17.00 Jõhvi spordihallis Eesti korvpalli meistriliiga, KK HITO (Urmet Roosimägi) - Tallinna Kalev